Menu

Hakkımızda

Bizim hikayemiz 1998 yılında temeli atılan Tosya lı girişimciler ve Ankara Ercanlar Orman Ürünleri Ltd.Şti. İştirakiyle kurulan ÇAĞ KONTRPLAK Fabrikası 2000 yılında üretime başlamıştır. 2001 krizi ile ortaklık yapısı değişerek tamamı Ercanlar Gruba geçmiştir. Yeni oluşturulan yönetimin sevk, idare ve organizatörlüğünde yeni atılımlarla sürekli yatırıma yönelmiştir..

Çağ Orman Ürünleri A.Ş., kontrplak üretiminde üretim miktarı, kaliteli ürünler, sınırsız hizmet ve uygun fiyat anlayışı açısından sektörünün lideri konumundadır. Sıkışan ve gitgide daralan piyasalar bizi kontrplak üretimi yanında yeni üretim arayışlarına sürüklerken 2005 yılı itibarı ile Lamine Kasa, Lamine Pervaz ve Kapı üretimine de yöneltmiş ve kısa zamanda Çağ Orman Ürünleri A.Ş. sektörde öncü firmalar arasındaki yerini almıştır.

Öyle ki, kendi geliştirdiği Lamine Pervaz (patentli) ve Lamine Kasa (patentli) üretiminde vermiş olduğu kaliteli hizmet ve sağladığı lojistik destek sayesinde Türkiye’ nin en büyük tedarikçisi konumuna gelmiştir.

Araştırma ve geliştirmeye önem veren, ileri görüşlü yönetim politikası, geniş araç filosu, genç ve dinamik kadrosu, yüksek teknolojiye sahip makine parkı ile her geçen gün kapasitesini artırmaktadır.

Son dönemde özellikle panel kapı talebindeki artış firma tarafından dikkate alınmıştır. Kapı üretiminde kullanılan keresteler tesisimizdeki kurutma fırınlarında uygun rutubet değerinde kurutulup kereste kusur arıtımı tam otomatik makinalarla yapılarak, Finger Joint birleştirme yöntemi ile tüketicinin gönül rahatlığıyla sorunsuz kullanabileceği Amerikan Panel yüzeyli,Finish Folyo,PVC ve Alpi Kaplamalı kapılar ile CNC işlemeli Lake kapılar üretilmektedir.

Halen Egzotik ve Kavak kontrplak çeşitlerimiz,Seren,kasa,pervaz,taç olarak üretimini yaptığımız kapı elemanlarımız, HG PVC kaplı MDF lerimiz ile sektördeki kalite çıtamızı her geçen gün yükseltmekteyiz.

Müşteri odaklı düşünceye sahip olan firmamız; hizmeti müşterinin ayağına götürmek üzerine kurulu satış anlayışımız. Ulaşamayacağımız müşterimiz kalmasın hedefi ile Ankara,İstanbul , Antalya,İzmir,Samsun ve Adana şubelerimiz ile Ülkemizin her yöresine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Firmamız 1992 yılından, günümüze orman ürünleri ve yapı malzemeleri sektöründe her zaman yeni gelişen ürünleri tanıtmanın ve hizmete sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Müşterilerimizin beklentilerini, doğru zamanda, doğru ürünler ve en uygun fiyat ile piyasanın hizmetine sunmamız, yıllar içerisinde haklı olarak müşteri memnuniyeti sağlamıştır.